خرید SSL Certificate

Jan 13, 2024

در دنیای امروزی که هر روزه میزان تعاملات اینترنتی و تبادل اطلاعات بین کاربران بالا می‌رود، امنیت و حفاظت از اطلاعات شخصی و مالی افراد از اهمیت فراوانی برخوردار است. بخشی از این امنیت در دستگاه‌ها و برنامه‌های نرم‌افزاری و بخش دیگر در ارتباط از طریق شبکه‌های اینترنتی و وب‌سایت‌ها قرار دارد. یکی از راهکارهایی که می‌توانید به منظور افزایش امنیت و جلب اعتماد کاربران در ارتباط با سایت خود به کار گیرید، استفاده از گواهینامه SSL می‌باشد.

امنیت بیشتری با SSL Certificate

SSL یا Secure Sockets Layer، یک فناوری رمزنگاری است که برای برقراری ارتباط امن و رمزگذاری اطلاعات بین کاربران و وبسایت‌ها در اینترنت استفاده می‌شود. با استفاده از گواهینامه SSL، ارتباط بین مرورگر کاربر و وب‌سایت شما رمزگذاری شده و اطلاعاتی که ارسال و دریافت می‌شوند محفوظ و امن بوده و از دسترسی غیرمجاز دزدانه و هکرها جلوگیری می‌کند.

صفحات وبی که از گواهینامه SSL استفاده می‌کنند، با پیشوند HTTPS امن می‌شوند و برخی نمادهای اعتماد و امنیت مانند قفل سبز در نوار آدرس مرورگر به نمایش درمی‌آید. این نمادها کاربران را به شما بیشتر اعتماد می‌کنند و احساس آرامش و امنیت در ارتباط با سایت شما دارند.

نیازهای شما در خرید SSL Certificate

هنگامی که به تصمیم خرید یک گواهینامه SSL می‌رسید، برخی نیازها و عوامل مهم در انتخاب گواهینامه مناسب برای سایت خود باید در نظر بگیرید. در Mahan Marketing، به شما کمک می‌کنیم تا تمامی نیازهای شما را بطور جامع مورد بررسی قرار دهیم و گزینه مناسبی را برای شما پیدا کنیم.

1. سطح امنیت مورد نیاز

در انتخاب گواهینامه SSL، باید به سطح امنیت مورد نیاز سایت خود توجه کنید. بسته به نوع و حجم اطلاعاتی که در سایت خود انتقال می‌دهید، ممکن است نیاز به سطح بالاتری از امنیت داشته باشید. در صورتی که در فروشگاه آنلاین فعالیت می‌کنید و اطلاعات مالی و شخصی کاربران را دریافت و پردازش می‌کنید، گواهینامه SSL با سطح بالاتری از رمزنگاری و امنیت را انتخاب کنید.

2. نوع دامنه سایت

بسته به نوع دامنه سایت خود، می‌توانید از گزینه‌های گواهینامه SSL متناسب با آن استفاده کنید. در صورتی که سایتتان دامنه معتبری دارد و نیاز به اعتبارسنجی و تأیید هویت ندارید، می‌توانید از گواهینامه‌های SSL معروف و پرطرفدار استفاده کنید. اما در صورتی که نیاز به تأیید هویت خود و برجسته‌سازی نماد اعتماد SSL در آدرس سایت دارید، گواهینامه‌های EV SSL را در نظر بگیرید.

3. زمان انتقال داده

زمانی که با استفاده از گواهینامه SSL تبادل اطلاعات را رمزگذاری می‌کنید، ممکن است در برخی موارد تأخیر در انتقال داده تجربه کنید. بنابراین، در صورتی که نیاز به سرعت و زمان انتقال بالایی دارید، گواهینامه‌های سریعتر را انتخاب کنید تا باعث کاهش این تأخیر شوند.

4. قابلیت پشتیبانی فنی

در هنگام استفاده از گواهینامه SSL، ممکن است به خدمات پشتیبانی فنی نیاز داشته باشید. مهم است که گزینه‌ای را انتخاب کنید که به شما پشتیبانی 24/7 فراهم کند و در صورت بروز هرگونه مشکل مرتبط با گواهینامه، بتوانید به سرعت راه حلی را بیابید.

خدمات ما در Mahan Marketing

ما در Mahan Marketing معتقدیم که خرید یک گواهینامه SSL بیش از اینکه یک هزینه باشد، یک سرمایه‌گذاری برای اعتبار، امانت و امنیت در دنیای آنلاین است. با توجه به تجربه ما در زمینه بازاریابی، طراحی وب و تبلیغات، همراه شوید تا در این مقاله، خرید SSL Certificate را بررسی کنیم و نیازهای شما را برطرف کنیم.

با داشتن گواهینامه SSL برای سایت خود، امکانات زیر را خواهید داشت:

  • بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو
  • افزایش اعتماد کاربران و کاهش نرخ خروج کاربران از سایت
  • محافظت از اطلاعات شخصی و مالی کاربران در انتقال داده‌ها
  • گذر از فیلترهای دسترسی کاربران به سایت

با توجه به دامنه فعالیت ما در زمینه بازاریابی، طراحی وب و تبلیغات، مشتریانی که از خدمات ما استفاده می‌کنند، به مزایای بیشتری نسبت به رقبا دست یافته‌اند. ما در Mahan Marketing اعتقاد داریم که آگاهی و اطلاعاتی که برای مشتریان فراهم می‌کنیم، برایشان ارزشمند هستند و در تصمیم‌گیری‌های خریدشان تأثیرگذار هستند.

پیشنهادهای ما برای خرید SSL Certificate

با توجه به تحلیل و مطالعه‌ای که در Mahan Marketing انجام داده‌ایم، برای شما پیشنهادهای زیر را در خرید یک گواهینامه SSL داریم:

1. SSL Wildcard

اگر شما نیاز به امنیت برای زیردامنه‌های مختلف سایت خود دارید، بهترین گزینه برای شما گواهینامه SSL Wildcard است. این گواهینامه به شما این امکان را می‌دهد که یک گواهینامه SSL برای دامنه اصلی خود تهیه کنید و همچنین برای تمامی زیر دامنه‌های آن نیز استفاده کنید. با استفاده از گواهینامه SSL Wildcard، می‌توانید همه زیردامنه‌های سایت خود را با یک گواهینامه ایمن کنید و هزینه‌ها و زمان‌های مدیریت آن‌ها را به حداقل برسانید.

2. SSL EV

اگر سایت شما برای تجارت الکترونیکی و انتقال داده‌های مالی استفاده می‌شود، توصیه می‌کنیم از گواهینامه SSL EV استفاده کنید. EV SSL یا Extended Validation SSL، باعث برجسته شدن نماد اعتماد SSL و قفل سبز در نوار آدرس مرورگر می‌شود. این نوع گواهینامه امنیت بیشتری را فراهم می‌کند و قابلیت انتقال اطلاعات در رمزگذاری بالاتری را دارد. با استفاده از EV SSL، می‌توانید اعتماد کاربران را به سایت خود جلب کنید و نیازهای امنیتی مشتریان خود را برآورده کنید.

3. SSL Multi-Domain

درصورتی که شما بیش از یک دامنه و زیردامنه برای فعالیت‌های آنلاین خود دارید، گواهینامه SSL Multi-Domain را می‌توانید استفاده کنید. با این گواهینامه، می‌توانید تا 100 دامنه مختلف را با یک گواهینامه SSL تأیید کنید. این امر به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نگرانی از تعداد گواهینامه‌ها و هزینه‌های آن‌ها، تعداد دامنه‌ها و سایت‌های خود را به راحتی ایمن کنید.

امنیت و اعتماد با خرید SSL Certificate از Mahan Marketing

با خرید یک گواهینامه SSL از Mahan Marketing، به همراه خدمات پشتیبانی و استشاره‌های فنی، شما می‌توانید به امنیت و اعتماد کاربران خود بیافزایید. خرید SSL Certificate از ما به شما ام